Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:49
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Ukąszenie owada przyczyną kolizji

Dziś przed 15. w Świeradowie-Zdroju doszło do nietypowego zdarzenia. Kobieta kierująca Mazdą, w trakcie jazdy została ukąszona przez owada.
Ukąszenie owada przyczyną kolizji
Oceń

Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej w Świeradowie-Zdroju. Kobieta prowadząca Mazdę w pewnym momencie została ukąszona w szyję. W efekcie auto zjechało na przeciwległą stronę jezdni, zniszczyło dwa przydrożne drzewa i zatrzymało się na pasie zieleni dzielącym chodnik i drogę. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, a kierująca zrezygnowała z pomocy medycznej.

Na miejscu działali druhowie OSP ze Świeradowa-Zdroju oraz policja.Napisz komentarz
Komentarze
Cezary Cezary 22.08.2021 20:01
Nadgryzione jabłko faktycznie może owady przyciągać.

Igor ® 23.08.2021 10:54
Szczególnie w deszczową pogodę ... tyle tego lata...

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama