Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 08:53
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zima nie odpuszcza. Autostrada zablokowana od węzła Krzyżowa

Wczoraj A4 czasowo blokowała się w obie strony. Trudne warunki nie odpuszczają, dziś korki po niemieckiej stronie wymusiły zmiany w ruchu na węźle Krzyżowa.
Zima nie odpuszcza. Autostrada zablokowana od węzła Krzyżowa
korek na autostradzie A4
Oceń

Jak informuje dolnośląska policja, w związku z utrudnieniami w ruchu drogowym po stronie naszych zachodnich sąsiadów Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad podjęła decyzję o zmianach w organizacji ruchu na węźle Krzyżowa. Pojazdy poruszające się autostradą A4 w kierunku Niemiec, kierowane są w tym miejscu przez policjantów na autostradę A18.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Myśleć trzeba 09.02.2021 15:45
Trudne warunki to jedno, a głupota niektórych kierowcow to inna sprawa. Kierowca tira wyprzedza inne auta ciężarowe w taką ciężką pogodę. Po co pytam się? Żeby wpaść w poślizg, stanąc w poprzek i zablokować drogę? Ogarnijcie sie kierowcy aut ciężarowych. Ludzie w autach osobowych jadą gdzieś w jakimś celu. Nie jadą na wycieczkę w taką pogodę. Może ktos jedzie z dzieckiem do lekarza, moze na operację zaplanowaną. A przez wasze kaskaderskie popisy nie jeden sie wścieka bo musi stać w korku kilka godzin.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama