Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 13 lipca 2025 18:06
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Ostrzeżenie - możliwe silne burze z gradem

W ostatnich dnia pogoda jest bardzo dynamiczna. Dziś Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie przed burzami.
Ostrzeżenie - możliwe silne burze z gradem

Autor: Pixabay

Według oceny IMGW we Wrocławiu pierwsze burze w naszym regionie mogą wystąpić już przed południem. 

Dla powiatu lubańskiego prognozuje się: wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 85 km/h. Miejscami grad. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację meteorologiczną ostrzeżenie może ulec aktualizacji. Ostrzeżenie będzie obowiązywać dziś do godz. 23:00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80 procent. 

Ostrzeżenie przed burzami dotyczy dziś całej południowo-zachodniej i południowej części Polski. Pamiętajcie by zabezpieczyć swoje mienie, nie pozostawiać samochodów pod drzewami oraz by pod nimi się nie chować w trakcie wyładowań. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Henryki 2025
Izerbejdżan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: I wszystko podane jak na tacy, ciekawe, co zrobi policja? Bo prewencji jakoś nie widać, ale świętowanie na zamku Czocha... już TAK! I to jakie fotki z imprezyData dodania komentarza: 13.07.2025, 10:16Źródło komentarza: Mercedes utknął w przydrożnym ogrodzie. Kierowca uciekłAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: No i właśnie w nocy z piątku na sobotę jakiś samochód nie wyrobił zakrętu i ściął ogrodzenie a bardziej słupek Punktu Obsługi Klientów TAURON przy ul. Kościuszki 11A. Czy to czasami nie ten sam? Monitoring na pewno pokaże "dzielnego" kierowcę.Data dodania komentarza: 13.07.2025, 10:13Źródło komentarza: Mercedes utknął w przydrożnym ogrodzie. Kierowca uciekłAutor komentarza: KaziuTreść komentarza: Amanda bo w Lubaniu liczą się z kasą a w gminie nie po co wieśniakam drogi czyszczenie rzek lepiej się bawić szkoda jak pani wójtowa była radna na takie biby na bogato się nie zgadzała nawet biby symboliczne to była na nieData dodania komentarza: 13.07.2025, 09:18Źródło komentarza: Wystartowały Henryki 2025! Mimo deszczowej aury nastroje dopisująAutor komentarza: Sutener+Treść komentarza: No cóż. Czekamy na więcej. Kiedy w końcu przeczytamy, że w godzinach nocnych zmieciono z pasów przechodnia, który nie zdążył uciec przed pędzącym bolidem. Szanowna Policjo. Obudź się w końcu i weź za tych ***I co dzień w dzień szaleją w okolicach Kauflandu, Lidla. Głuchy by usłyszał a niewidomy dostrzegł, a Wy oczywiście o niczym nie wiecie. Na co czekacie, na śmierć przypadkowej osoby?Data dodania komentarza: 13.07.2025, 05:54Źródło komentarza: Mercedes utknął w przydrożnym ogrodzie. Kierowca uciekł
ReklamaPowiat Lubań
Reklama